Yellowbox z relacją z wystawy Klocucha oraz GONKON'u!

Yellowbox z relacją z wystawy Klocucha oraz GONKON'u!

Zarówno o wstawie związanej z twórczością Klocucha, jak i o GONKONIE było w ostatnich dniach bardzo głośno. Yellowbox postanowił w miniony weekend odwiedzić obydwa wydarzenia, z których powstała opublikowana dzisiaj na jego kanale relacja. 


Relacje z perspektywy organizatora GONKON'u możemy zobaczyć na kanale Krzysztofa Gonciarza, o czym pisaliśmy już na naszej stronie. Ciekawie jest jednak usłyszeć opinie osoby z zewnątrz, odwiedzającej event. Taką perspektywę przedstawił swoim widzom Yellobox, który w sobotę wybrał się na event przygotowany przez Gonciarza. Niektóre elementy bardziej przypadły mu do gustu, inne mniej, jednak cała inicjatywa wypadła według niego bardzo dobrze.

Tego samego dnia YouTuber postanowił także odwiedzić wystawę, której główną tematyką jest twórczość Klocucha. Wystawa "Moje jest wygranko" także spodobała się Yellowbox'owi, a najciekawsze instalacje znalazły się oczywiście w jego vlogu.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.