Yachu z kolejną piosenką o Among Us. Na feacie m.in. Gimpson!

Yachu z kolejną piosenką o Among Us. Na feacie m.in. Gimpson!

Yachuprodukcja wziął na ruszt nagranie pomysłowego rapu związanego z popularną grą Among Us. Track tak bardzo spodobał się fanom YouTubera, że ten postanowił stworzyć jego drugą część — tym razem przy współpracy z innymi znanymi twórcami. Co ciekawe, w nagraniu swój powrót zaliczył Gimpson.


Among Us zdobywa obecnie niezwykłą popularność. We wrześniu tego roku ta wieloosobowa gra osiągnęła 40 milionów pobrań. Grze sprzyja kooperacja, dlatego nie ma się co dziwić, że pojawiła się ona również na naszym polskim YouTube.

Niecałe dwa tygodnie temu Yachu nagrał ciekawą piosenkę w tematyce tejże produkcji. Track bardzo szybko wpadł w gusta widzów, więc twórca zaskoczył nas kolejną częścią piosenki. Na feacie znaleźli się RequerWip Bros, Jacuś oraz Gimpson.Ten ostatni zaskoczył nas najbardziej. Nie licząc nagrania do #hot16challenge Gimper nie publikował żadnych nowych rapów od dłuższego czasu. Przypomnijmy, że album muzyczny Gimpsona „Niepowstrzymany” miał swoją premierę w 2016 roku.Nowy utwór pt. "AMONG US 2" zdobył na ten moment blisko pół miliona wyświetleń oraz znalazł się na drugim miejscu karty Na Czasie.

Dajcie znać co sądzicie o nowej nucie Yacha!


Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.