Yachu parodiuje

Yachu parodiuje "Krok Pierwszy" Krzysztofa Gonciarza!

Jakiś czas temu Krzysztof Gonciarz nagrał film będący częścią jego projektu, który tworzył wraz z firmą Intel. Projekt ten, czyli Sztuka Składania Historii był podzielony na cztery filmy, a każdy z nich miał też making offa. Ostatni z nich, zatytułowany KROK PIERWSZY mówi o tym, żeby nie zastanawiać się zbyt długo nad tym jak coś zrobić, tylko po prostu zacząć to robić. Pewien twórca jednak nie do końca zgodził się z Gonciarzem.


Yachu znany jest ze swoich parodii. I tym razem postanowił stworzyć coś, co zdecydowanie warto obejrzeć. Jego fim - KROK DRUGI jest parodią wspomnianego wcześniej materiału Krzysztofa Gonciarza, który został opublikowany niecałe dwa tygodnie temu i ma już prawie 450 tysięcy wyświetleń.
Wersja Yacha jest świetnie wykonaną, bezlitosną parodią filmu Krzysia. Oglądając oba filmy nie da się nie zauważyć podobieństwa między poszczególnymi kadrami, oraz sposobem narracji i montażu. KROK DRUGI ma jednak całkowicie inny przekaz niż film Gonciarza. Można wręcz powiedzieć, że całkowicie odmienny, dlatego też fanom Krzysztofa radzimy nabranie dystansu, zanim obejrzą ten materiał. W końcu, jest to przeróbka utworzona wyłącznie w celach humorystycznych.
A Wy co myślicie o parodii Yacha? Podoba Wam się jego punkt widzenia, czy może wolicie pierwotną wersję tego filmu? Koniecznie napiszcie swoją opinię w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.