Yachostry przedstawia najlepsze teksty z Twittera

Yachostry przedstawia najlepsze teksty z Twittera

Wczoraj Dawid z kanału Yachostry wystartował z nowym kanałem, na którym pojawiły się już dwa filmy. Obydwie produkcje to głównie zabawnie przedstawione interpretacje postów z hashtagami wybranymi przez Jacha, które zostały dodane na serwis Twitter. Warto dodać, że nowy kanał jest już czwartym kanałem prowadzonym przez YouTubera.


O co dokładnie chodzi z serią przewodnią kanału? Niedawno Dawid założył konto na Twitterze i postanowił wykorzystać je w ciekawy sposób. W pierwszym odcinku, Jachu postanowił pokazać najzabawniejsze według niego posty z hashtagiem #NajlepszeTekstyRodziców, a w dzisiejszym materiale użył hashtaga #poniedziałek. Tego typu seria jest nowością wśród produkcji tego twórcy. Dlaczego postanowił wrzucić ją na nowy kanał? Ponieważ uważa, że jest to zupełnie inny format, który nie pasowałby do wcześniejszego kanału.

Oba filmy obejrzycie poniżej:

O starcie kanału Yachostry poinformował widzów również na swoim fanpage'u gdzie wczoraj pojawiła się krótka zapowiedź nowej serii:Opinie widzów Jacha odnośnie nowej serii są naprawdę dobre:
Ten moment, gdy już po samym tytule się śmieje xD To będzie świetne XDDDDDDDD

Super kanał :)

Czekam na więcej :D

Jeżeli również chciałbyś być na bieżąco z wpisami i filmami Yacha zaobserwuj go na twitterze, klikając tutaj. Nie zapomnij także o subskrypcji jego nowego kanału, do którego przejdziesz klikając tutaj.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.