Y po raz trzeci z wielkim sukcesem crowdfundingowym!

Y po raz trzeci z wielkim sukcesem crowdfundingowym!

Najnowszy projekt crowdfundingowy YouTubera, a raczej magika, Y powoli dobiega końca. Niemal pewne było to, że Y zbierze całą potrzebną kwotę do wydania nowej talii kart v3, ale nikt nie spodziewał się, że zrobi to tak szybko! Jest to jak dotąd najszybciej zrealizowany cel crowdfundingowy w Polsce.


Y w przeciągu niecałych 44 godzin zdołał zebrać 100% potrzebnych środków, które pozwolą wydać mu 3 edycję kart Y. Tegoroczna edycja kart będzie wydana w kolorze niebieskim i czerwonym, a wyprodukowane zostaną w United States Playing Card Company, co jest gwarancją najlepszej jakości na świecie. Oto jak się prezentują:


To jednak nie wszystko, ponieważ został już przekroczony próg 300% potrzebnej kwoty i bardzo możliwe, że to samo stanie się z progiem 400%. Na tę chwilę próg 300% pozwoli na wydanie książki pt. "13 kroków by stać się magicznym", która pokaże jak stać się magicznym człowiekiem, co jak mówi Y, jest najważniejszym celem dla niego. Osiągnięty próg pozwoli również na dodanie dwóch magicznych kart do talii oraz dodanie filmów Cardistry vol 2 w wersji do ściągnięcia, oraz specjalnego DVD z instrukcją do Gaffów (specjalnych kart). Nagrana zostanie także kolejna część filmu z nauką iluzji "Inceptum vol 2". Przekroczenie progu 400% będzie skutkowało zorganizowaniem warsztatów iluzji w Warszawie, podczas których będzie można poznać sekrety Y.

Zawrotny sukces Y świadczy o tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się jego sztuka iluzji oraz jak wielu ludzi chciałoby zagłębić się w świat iluzji. Mamy nadzieję, że planowane wydanie książki przyniesie nam kolejną wartościową pozycję wśród YouTube'owych wydawnictw książkowych. Do końca akcji crowdfundingowej pozostało jeszcze kilka dni, natomiast szczegóły znajdziecie tutaj.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.