Xntentacion podbija Twitcha! Polski szachista z ponad 50 tys. widzów na żywo

Xntentacion podbija Twitcha! Polski szachista z ponad 50 tys. widzów na żywo

22 letni polski szachista - Bartosz Rudecki - od blisko 4 miesięcy streamuje na Twitchu. Od tego czasu regularnie prowadzi transmisje, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dziś o twórcy zrobiło się wyjątkowo głośno. Przyczynił się do tego turniej all-star w szachy właśnie. Jego transmisję na żywo w szczytowym momencie oglądało ponad 50 tysięcy osób!


Xntentacion na Twitchu z dnia na dzień cieszy się coraz większą oglądalnością. Bartek dużą popularność zdobył nie tylko dzięki swojemu talentowi do szachów, ale także m.in. dzięki swojemu charakterowi oraz energicznemu prowadzeniu streama. W ostatnich dniach dodatkową popularność przyniosła mu lekcja szachów udzielona na rzecz Parisa Platynova.

Xntentacion znajduje się obecnie na #218 miejscu światowego rankingu Chess.com. Dziś szachista miał okazję zagrać m.in. ze znaną streamerką i szachistką - Alexandrą Botez, z którą wygrał w ćwierćfinale, czy z Qiyu "NEMO" Zhou, która swego czasu zdobyła Mistrzostwo Świata w szachy do lat 14.

 Dziś transmisję polskiego szachisty w szczytowym momencie oglądało ponad 50 tysięcy osób, dzięki czemu ustanowił on swój osobisty rekord oglądalności na platformie.Bartosz w turnieju odpadł dopiero w półfinałowym pojedynku z "NEMO". Wiemy jednak, że to nie wszystko co ma do powiedzenia streamer zarówno jeśli chodzi o szachy jak i Twitcha. Ten rekord z pewnością może jeszcze zostać pobity. Warto zaznaczyć, że twórczością Bartka interesuje się coraz więcej osób. Jedną z nich jest Unboxall, który już zapowiedział możliwy udział streamera w jego programie.Xntentacion na swoim streamie pozytywnie odniósł się do tych wieści i poprosił widzów o głosowanie w ankiecie na kanale YouTubera.

 

Bartkowi życzymy kolejnych sukcesów zarówno na Twitchu, jak i w szachach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.