Smartfon Xiaomi w świetnej cenie w Biedronce!

Smartfon Xiaomi w świetnej cenie w Biedronce!

Warto wybrać się do Biedronki na świąteczne zakupy, bo oprócz jajek, majonezu i królika z czekolady możecie kupić w niej smartfon Xiaomi. Oczywiście w bardzo dobrej cenie. 


Tym smartfonem jest Xiaomi Redmi Note 5A, który będzie dostępny już w cenie 399 złotych. Biorąc pod uwagę specyfikację i możliwości - warto poświęcić dla niego jajka i inne świąteczne zakupy.A więc czego możemy oczekiwać od tego budżetowego smartfona? Całkiem sporo, bo Xiaomi Redmi Note 5A jest wyposażony w 5.5 calowy ekran w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Na pokładzie jest procesor Qualcomm Snapdragon 425 i 2 GB pamięci RAM. W biedronkowej ofercie pojawi się Xiaomi z 16 GB wolnej pamięci, jednak będzie można rozszerzyć ją za pomocą karty micro SD. Do tego wszystkiego technologia dual SIM oraz bateria 3080 mAh.

Telefon będzie pochodził z oficjalnej polskiej dystrybucji, co w razie problemów daje możliwość skorzystania z gwarancji i autoryzowanego serwisu na terenie naszego kraju. Smartfon pojawi się w Biedronce już 6 kwietnia, warto więc mieć go na oku.

 


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.