Kolejny sklep Xiaomi w Polsce i kolejne promocje na otwarciu

Kolejny sklep Xiaomi w Polsce i kolejne promocje na otwarciu

Sklepy Xiaomi pojawiają się w Polsce jak grzyby po deszczu. No dobra, może nie aż tak szybko, ale zawsze jest to wydarzenie, które wzbudza radość wielu fanów i ich portfeli. Tym razem szczęśliwcami są mieszkańcy Poznania.


Wielkie otwarcie sklepu stacjonarnego Xiaomi w Poznaniu odbędzie się 20 października w centrum handlowym Posnania o godzinie 11. Jednak kolejki do niego mogą ustawić się już trochę wcześniej, jak to bywało w przypadku innych sklepów tego chińskiego producenta.A jest do czego się ustawiać, gdyż dla najwytrwalszych przygotowane będą specjalne oferty. Główną atrakcją będzie Pocophone F1 w cenie 999 złotych, czyli o pół tysiąca złotych taniej niż w regularnej sprzedaży. Oprócz tego na pierwszych klientów będą czekać oczyszczacze powietrza, opaski MiBand, smartwatche Amazfit, smartfon Redmi S2, a także słuchawki Mi Headphone Comfort czy przystawka Mi TV Box.

Chiński producent ma w swojej ofercie coraz więcej urządzeń i powoli można zacząć mówić, że można znaleźć u niego dosłownie wszystko. Zadanie może być jednak utrudnione podczas wielkiego otwarcia poznańskiego sklepu, gdyż promocyjne przedmioty będą ograniczone ilościowo.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.