PGA 2019: x-kom i znani streamerzy na stoisku AORUS!

PGA 2019: x-kom i znani streamerzy na stoisku AORUS!

Już w najbliższy weekend (w dniach 18-20 października) na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się tegoroczna edycja najpopularniejszych targów gier komputerowych w naszym kraju – Poznań Game Arena. Na miejscu pojawi się x-kom, który na stoisku AORUS od Gigabyte będzie miał dla was mnóstwo atrakcji!


PGA 2019 rozpocznie się już w ten piątek od tzw. „VIP Day”, natomiast dla szerokiej publiczności targi będą otwarte w sobotę oraz niedzielę. Wielkie zainteresowanie wzbudzi wtedy na pewno to, co będzie działo się w strefie 19 hali numer 5. To właśnie tam na stoisku AORUS zawita x-kom oraz wiele postaci ze świata gamingu. W piątek na strefie pojawi się Natshi oraz Saju, w sobotę Nervarien, Dis, Kubon oraz Arquel, natomiast w niedzielę Nexos, a także Mad1 wraz z Vuzzey’em. Znani gracze oraz streamerzy przeprowadzą na stoisku transmisje na żywo, a także spotkają się ze swoimi widzami. W międzyczasie nie zabraknie licznych konkursów, które przeprowadzi host stoiska- Tybek.Część przestrzeni stanowić będzie strefa „free to play” z gamingowymi komputerami x-kom G4M3R 500. To właśnie tam, każdy z uczestników targów, będzie miał okazję zagrać w swoją ulubioną produkcję, testując przy tym wyjątkowy desktop.

Dla fanów gamingu na stoisku AORUS od Gigabyte pojawi się jeszcze jedna świetna możliwość. Jeśli myśleliście o zakupie sprzętu od x-kom, na miejscu znajdziecie produkty w promocyjnych cenach. Kupicie tam karty graficzne, płyty główne, monitory i wiele więcej.

Jeśli chcielibyście pojawić się na PGA 2019 i odwiedzić tę strefę, koniecznie sprawdźcie konkurs x-kom, w którym do wygrania są bilety na wspomniane wydarzenie. W konkursie nagrodzonych zostanie aż trzech zwycięzców, a pierwszy ze szczęśliwców zgarnie monitor od AORUS. Jest o co walczyć!Jeśli natomiast zabraknie was w ten weekend na miejscu, nic straconego! Wydarzenie będziecie mogli śledzić na transmisji na żywo w serwisie Twitch.tv. Szczegóły tego, co odbędzie się w najbliższy weekend na stoisku AORUS od Gigabyte oraz promocje, jakie na miejscu będzie miał dla was x-kom, znajdziecie klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.