YouTuberzy komentują Team X 2

YouTuberzy komentują Team X 2

Jak już wiadomo, projekt Team X okazał się być porażką. Stało się to na pewno z powodu niestabilnych relacji między jego członkami. Agencja kierująca przedsięwzięciem nie poddała się jednak i na YouTubie już możemy oglądać filmy nowych uczestników drugiej wersji teamu. Poznajmy pierwsze opinie!


Swojego zdania nie kryli byli członkowie pierwotnego projektu. Julia Kostera, Kacper Blonsky, a także Marcin Dubiel nagrali filmy, w których pokazują swoją reakcję na żywo. YouTuberzy (i nie tylko oni) zauważyli podobieństwo między "starym" i "nowym" Teamem X. Poza tym uważają jednogłośnie, że sposób w jaki przedstawiana jest cała sytuacja może być dla nich krzywdzący i stawiać ich w niekorzystnym świetle. O tym mówiła także Lexy Chaplin w krótkiej wypowiedzi na swoim instastory.Opiniami o drugiej wersji Teamu X podzielili się również twórcy niezwiązani z przedsięwzięciem. Słynny ze szczerych reakcji TheNitroZyniak podkreślił, że nie wierzy w powodzenie projektu, a Sylwester Wardęga na prowadzonym live nie szczędził dogryzających komentarzy.

Z naszej strony musimy przyznać, że kontynuowanie projektu, który upadł z ogromnym impetem, nie będzie proste. Mimo wszystko życzymy powodzenia i czekamy na nowe filmy, które na pewno zweryfikują dalsze losy Teamu X 2.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.