Wystartowała przedsprzedaż książki Remigiusza Maciaszka!

Wystartowała przedsprzedaż książki Remigiusza Maciaszka!

O tym projekcie Remigiusz Maciaszek poinformował jeszcze w zeszłym roku, jednak pierwsze szczegóły ujawnił niedawno. Chodzi oczywiście o jego książkę, która już za chwilę pojawi się na sklepowych półkach. Wiemy już jak będzie wyglądać i znamy dokładną datę jej premiery!




"Cały ten Rock" - taki tytuł ujrzymy na okładce książki, która odbiega nieco od wcześniej pokazywanych przez Rock'a projektów, jednak wciąż wygląda dość podobnie. W czerwcu pierwszy raz zobaczyliśmy prawdopodobne wersje okładki, ale żadna z propozycji nie została wybrana. Obydwie propozycje znajdziecie w naszym artykule. Tak natomiast prezentuje się faktyczna okładka:



Teraz jesteśmy już pewni! Dzieło będzie zawierać aż 320 stron, a premiera zaplanowana jest na 27 września. Książkę nabyć można w przedsprzedaży tutaj. Co znajdziemy w środku? "Cały ten Rock" będzie opowiadać o całej drodze Remigiusza Maciaszka na szczyt. Dowiemy się dużo na temat kariery na YouTube, ale także przeczytamy o tym co działo się przed nią. Teraz każdy widz twórcy skupiony jest na jego poczynaniach w świecie gier, ale kiedyś to sam Rock często oglądał jak robili to inni. Książka pozwoli wszystkim fanom Remigiusza Maciaszka lepiej go poznać i zrozumieć oraz przyjrzeć się jego historii i drodze do znalezienia się wśród 20 najpopularniejszych twórców na polskim YouTube. My już nie możemy się doczekać!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.