Wystartował program The Brain z reZigiuszem w roli jurora!

Wystartował program The Brain z reZigiuszem w roli jurora!

O tym że ReZigiusz wystąpi w show na antenie Polsatu, wiadomo już od dawna, a więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym artykule. Wczoraj swoją premierę miał pierwszy odcinek specjalny drugiego sezonu The Brain Genialny Umysł z jego udziałem.
Zanim zobaczyliśmy Remka na antenie Polsatu, na jego kanale został opublikowany krótki vlog z planu programu. Nie tylko opowiedział o atmosferze panującej przed i po nagraniach, lecz również oprowadził zapoznał swoich widzów z jury, w skał którego wchodzą między innymi Anita Sokołowska i Cezary Żak. Więcej na ten temat obejrzycie w poniższym materiale wideo.Program The Brain Genialny Umysł ruszył już wczoraj - 5 września. Tym razem nie był to zwykły odcinek, gdyż odwiedziły go genialne umysły z całego świata. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć pojedynek między Polską, a resztą globu. O programie twórca poinformował widzów przez swoje media społecznościowe:


Następny odcinek zobaczymy już za tydzień we wtorek o godzinie 20:05, gdzie na pewno nie zabraknie wielu emocji. Wczorajszy odcinek z ReZigiuszem w jury jest już dostępny online, a link do niego znajdziecie tutaj! Jak oceniacie występ Remka?

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.