Teledysk do

Teledysk do "Wyślij Nudesa" SexMasterki zniknął z YouTube! [AKTUALIZACJA]

W ostatnich dniach głośno było na temat premiery zapowiadanego od miesięcy teledysku do nowej piosenki SexMasterki. W piątek w nocy klip ukazał się na YouTube - teraz już go tam nie znajdziemy! 


O wszystkim dowiedzieliśmy się w południe pierwszego dnia roku, czyli dwa dni po premierze klipu. Hit "Wyślij Nudesa", który cieszył się ogromną popularnością i zaczął podbijać kartę "Na Czasie" zniknął z kanału Anieli. Po wejściu w link do teledysku z zewnętrznych źródeł, ukazuje się napis - "Film jest niedostępny".Na ten moment nie wiemy dokładnie co było przyczyną prawdopodobnej blokady filmu SexMasterki. Być może związane jest to zbyt dużą ilością zgłoszeń materiału, który był pełen kontrowersyjnej treści. Jak wiemy, YouTube od dawna zapowiadał walkę z tego typu materiałami i być może podjął ku temu pierwsze kroki. Mimo wszystko, to dopiero jeden z możliwych scenariuszu. Jeśli dowiemy się w tej sprawie więcej, od razu zaktualizujemy ten wpis.

AKTUALIZACJA 19:00


Wieczorem teledysk powrócił na kanał SexMasterki. Twórczyni nie podała dokładnego powodu zniknięcia klipu. "Wyślij Nudesa" zbliża się już do przekroczenia progu 2 milionów wyświetleń.

Wszystkiego dowiedzieliśmy się dzięki szybkiej reakcji naszych czytelników na grupie APYteam - kliknij tutaj aby dołączyć!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.