Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!

Przywitaliśmy już na dobre rok 2018, więc czas zająć się naszymi noworocznymi postanowieniami. Jeśli ktoś założył sobie w najbliższym czasie nadrobienie kilku dużych gamingowych tytułów, to właśnie nadarza się ku temu wspaniała okazja. GOG.com w ramach akcji noworoczne postanowienia postanowił zorganizować naprawdę duże obniżki wielu gier z absolutnego topu.


Aktualnie trwa postanowienie noworoczne wytyczone przez GOG, które brzmi "Zacznę oszczędzać!". Rzeczywiście może się tak stać, ponieważ obniżki zaserwowane przez GOG zostawią w naszym portfelu lub śwince trochę grosza. Wraz z kolejnymi "postanowieniami" GOG będzie serwować nam także inne tytuły z innych gatunków, których ceny mogą być obniżone nawet o 90%, co czyni tę okazję naprawdę  wyjątkową i w przypadku kilku tytułów praktycznie niemożliwą do powtórzenia w przyszłości.Akcja potrwa do 15 stycznia, czyli do najbliższego poniedziałku. Wszyscy zainteresowani powinni się spieszyć - zegar obniżek cały czas tyka, a raczej szkoda byłoby, żeby ktoś przez nieuwagę stracił szansę na wyrwanie swojego ulubionego tytułu w naprawdę rozsądnej cenie. W końcu postanowień noworocznych powinno się dotrzymywać, a szczególnie tak miłych jak ogranie wartego uwagi kolejnego RPG-a czy innej świetnej gry na nasz sprzęt.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.