Znany zagraniczny YouTuber zginął w wypadku

Znany zagraniczny YouTuber zginął w wypadku

To już kolejna śmierć popularnego twórcy internetowego podczas tegorocznych wakacji. Tym razem informacja pochodzi wprost ze Stanów Zjednoczonych i dotyczy YouTuber'a o prawie milionowej widowni.


W lipcu odszedł tego świata Ryker Gamble, który prowadził kanał o tematyce podróżniczej. Tym razem śmiertelnemu wypadkowi uległ człowiek znany głównie z nagrywania gry Counter Strike: Global Offensive, McSkillet. Do zdarzenia doszło w San Diego i w jego skutek zginęły jeszcze dwie inne osoby, a osiem kolejnych zostało rannych. Nagranie dotyczące opisanej sytuacji możecie obejrzeć poniżej.Twórca poruszał się pojazdem w przeciwnym kierunku do ruchu ulicznego, co spowodowało kolizję z suwem, a także śmierć na miejscu. Oprócz YouTubera śmierć poniósł także drugi kierowca oraz jego pasażer. Nie wiadomo na ten moment dlaczego McSkillet łamał przepisy, lecz w tej chwili to raczej już nie jest istotne.

Źródło: Cybersport.com

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.