Wykop idzie na wojnę z Danielem Magicalem! [AKTUALIZACJA]

Wykop idzie na wojnę z Danielem Magicalem! [AKTUALIZACJA]

Po wielkim sukcesie Daniela Magicala na YouTube, byliśmy świadkiem pojednania YouTubera ze społecznością serwisu Wykop.pl. Jego użytkownicy angażowali się w pomoc streamerowi pod każdym względem, przesłali setki (jak nie tysiące) donejtów, a także obdarowywali rodzinę Zwierzyńskich licznymi prezentami. Co się stało, że teraz się od niego odwrócili?


Wszystko zaczęło się już kilka miesięcy temu, gdy pierwsi użytkownicy Wykopu nie byli zadowoleni z niektórych podejmowanych przez Daniela decyzji na streamach. Głównie chodziło o powiązania z pewnymi osobami, które według nich nie były odpowiednie na transmisje Magicala. Wymagania użytkowników, którzy poniekąd wpływali wcześniej na osobę Daniela, były z dnia na dzień coraz wyższe, a Daniel nie zamierzał ich realizować - streamy prowadził po swojemu.

Wykop, który po części stworzył Daniela Magicala (a dokładniej takiego, jakiego znamy go na ten moment) i miał spory wpływ na akcje, które rozgrywały się na transmisjach, w końcu nie wytrzymał. Po kilku tygodniach pojawiły się nowe oskarżenia Wykopu wobec Daniela. Głównie chodziło o brak realizacji obietnic, które były przez niego składane. Należały do nich m.in. transmisje na działce czy pomoc finansowa Daniela wobec rodziny. Streamer ostro zareagował na to na wczorajszym streamie, mówiąc: "Ja nie będę waszą kukiełką! Je*** Wykop!". Do tego dodał swoje argumenty i powiedział, że nie zgadza się z takim traktowaniem przez społeczność serwisu. Całe nagranie z tej akcji obejrzycie poniżej:Po tym wszystkim, od razu nastąpiła odpowiedź Wykopu. Na stronie głównej szybko pojawiło się powyższe nagranie z poniższym opisem, a sam wpis nosił nazwę "Wojna z Tucznikiem!":
Koniec przyjaźni, Daniel Magical wyzywa Wykop za wytykanie mu kolejnych kłamstw i wyzyskiwania widzów. Wiele osób ma już tego dość, strimy zrobiły się nudne, sam strimer bardzo arogancki. Pokażmy mu gdzie jego miejsce. Będą dymy!

Odpowiedź społeczności była bardzo mocna. Szybko pojawiły się setki wyzwisk wobec Magicala. Kilka chwil później pojawił się kolejny wpis - "Wojna z Tucznikiem! #2". Tym razem wykopowicze postanowili wycofać "donejty" przekazane Danielowi przez platformę PayPal.

W komentarzach pod postami pojawiły się także inne, ale równie wysoko oceniane komentarze społeczności. Oto niektóre z nich:
Sami go takiego stworzyliście

Możecie minusować, ale uważam że ci co go promowali i przelewali mu pieniądze są jeszcze gorszymi debilami niż on. Sami jesteście sobie winni.

Stworzyliśmy to go zniszczymy #jdm

Czyli teraz jak napisze coś negatywnego na temat tego patola to będzie ok, ale jeszcze niedawno byłbym zasypany minusami?

Niektórzy zareagowali znacznie mocniej. Pojawiły się przypadki osób, które postanowiły złożyć donosy do ZUS'u. Argumentowali to tym, że Daniel oraz Jacek, na pewno nie mają czystego sumienia. Jak skończy się cała ta sprawa? Tego dowiemy się najprawdopodobniej już wkrótce!

Aktualizacja - Daniel Magical następnego dnia opublikował na swoim kanale najprawdopodobniej najważniejszego vloga na swoim kanale. Powiedział nim jak wygląda obecna sytuacja ze streamami oraz konflikt z Wykopem. Streamer postanowił przeprosić wiele osób oraz zapowiedział nadchodzącą przerwę.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.