Wyjątkowy setny odcinek Unboxalla - crash test i recenzja samochodu!

Wyjątkowy setny odcinek Unboxalla - crash test i recenzja samochodu!

Specjale nie pojawiają się często. Zazwyczaj możemy ich oczekiwać kiedy jakiś twórca przekroczy dużą liczbę subskrypcji, albo któraś z jego serii osiągnie okrągłą setkę. Tak właśnie jest w przypadku Unboxalla, który w setnym odcinku swoich unboxingów postanowił otworzyć wyjątkową paczkę.


U Unboxalla wielokrotnie mogliśmy już zobaczyć wyjątkowe przedmioty. Nagrał już między innymi unboxing ziemniaków, kota, a także kamienia. Jednak ten najnowszy nagrany jako specjal na setny odcinek serii to najprawdopodobniej największy dotychczasowy unboxing na tym kanale. Jest to recenzja samochodu Opel Corsa, a przyświeca temu crash test!


Tak jak w każdym poprzednim odcinku serii Unboxall postanowił on przetestować poddawany unboxingowi obiekt. Zaprezentował jego funkcje, a także wypunktował jego wady i zalety. Postanowił pokazać również związane z przedmiotem ciekawostki. Okazuje się, że Opel Corsa po otwarciu drzwi nabiera niezwykłych cech, które pozwalają mu... latać. Jeśli nie wierzycie to sami się przekonajcie, wszystko zostało udokumentowane na materiale nagranym przez Unboxalla. Na koniec zrobił on także recenzję i wystawił produktowi odpowiednią ocenę.
W nagraniu setnego odcinka serii współpracował kanałem Miłośnicy czterech kółek - Zrób to sam, który możecie odwiedzić klikając tutaj. Jeśli jesteście miłośnikami motoryzacji, to kanał ten powinien się Wam spodobać.


A Wy co myślicie o najnowszym unboxingu na kanale THEUNBOXALL? Podobał Wam się crash test samochodu? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.