Wszystkovlog zachęca do oddawania krwi w ciekawy sposób!

Wszystkovlog zachęca do oddawania krwi w ciekawy sposób!

Jeśli robić challenge, to najlepiej z pożytkiem i w jakimś celu. Brzmi odrobinę naiwnie, ale tak jest przynajmniej w przypadku Wszystkovlog, który połączył oddawanie krwi z nagrywaniem kolejnego challenge'u, który wyląduje na ich kanale.


Każdy kto do czwartku 22 listopada odda krew i potwierdzi ten czyn, przesyłając zdjęcie na Instagrama Wszystkovlog, nie tylko dostanie spersonalizowaną pocztówkę, ale też wpłynie na wygląd piątkowego odcinka na kanale.

Jest o co walczyć, ponieważ "cennik" przedstawia się następująco:  1 osoba to 1 kwaśna żelka, 5 osób to kompromitujący Bodzia teledysk z gimnazjum, 10 osób to ice wanna challenge, 20 osób to najostrzejszy burger, 50 osób to wosk na nogach, a 100 osób to farbowanie włosów Szumiego na wybrany przez widzów kolor. Sądząc po Instastory, aktualnie najbliżej jest do najostrzejszego burgera.

Tak twórcy zachęcają widzów do oddawania krwi: 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Jeżeli ktoś jeszcze wahał sie czy oddać krew to tu mamy ostateczny argument by zakończyć wasze dywagacje.


Post udostępniony przez @ wszystkovlog


Wspieramy tego typu inicjatywy, gdyż zachęcają one do czynienia dobra i pomagania innym. Pomysł Wszystkovlog pokazuje, że za robieniem challengów może stać coś więcej, niż tylko chęć zdobycia dużej liczby wyświetleń. Jesteśmy bardzo ciekawi, ile osób weźmie udział w zabawie, do której oczywiście zachęcamy.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.