Wspiął się na hotel Marriott w Warszawie - to polski YouTuber

Wspiął się na hotel Marriott w Warszawie - to polski YouTuber

Zapewne w ostatnim czasie obiło Wam się o uszy dokonanie 31-letniego mężczyzny, który bez zabezpieczeń wspiął się na Hotel Marriott w Warszawie. Jak się okazuje, jest to polski YouTuber, który ma na koncie podobne wyczyny!


Przechodnie przecierali oczy ze zdumienia, gdy spostrzegli "Człowieka-Pająka" wspinającego się po hotelu mierzącym 170 m, w dodatku bez zabezpieczeń. Szybko zostały powiadomione odpowiednie służby, które otoczyły budynek, a mężczyzna po wejściu na dach został wylegitymowany. Teraz stało się jasnym, że tym śmiałkiem był Marcin Banot – śląski YouTuber specjalizujący się w tego typu akcjach.


Prowadzący kanału BNT udostępnił na YouTube prolog, na którym ukazane są przygotowania do wspinaczki oraz zajawka pełnego filmu. Twórcę możecie kojarzyć także z jego akcji sprzed roku, kiedy to wspiął się na Wrocławską Iglicę mierzącą 90 metrów, by zrobić sobie selfie. Poza tym Marcin wspinał się na wysokie budowle w różnych częściach Polski, ale także w Londynie czy Pradze.W nadchodzących dniach zostanie opublikowany cały materiał ze wspinaczki na hotel Marriott w Warszawie. Czekacie na to wideo?

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu