Wojtek Gola opublikował swoje podejście do #Hot16Challenge, po czym je usunął

Wojtek Gola opublikował swoje podejście do #Hot16Challenge, po czym je usunął

Reedycja #Hot16Challenge nabiera coraz większego wiatru w żagle, a kolejni zawodnicy podbijają kartę "na czasie" swoimi szesnastoma linijkami.  Swoje podejście do wyzwania opublikował Wojtek Gola, jednak to, zniknęło równie szybko, co się pojawiło. Włodarz Fame MMA nie do końca zrozumiał zasady działania akcji, o czym uświadomił go dopiero Boxdel. 


Podstawową formułą trwającego właśnie, rapowego wyzwania jest zasada nominacji. Ta, jest swego rodzaju przepustką do wzięcia udziału w wyzwaniu, która dodatkowo, daje również możliwość do zaproszenia do akcji kolejnych zawodników. Wojtek Gola wziął udział w inicjatywie i nagrał własne podejście do #Hot16Challenge, nie będąc uprzednio nominowanym przez żadnego z uczestników wyzwania. Włodarz Fame MMA nominował Boxdela, Kizo, Rafonixa oraz Malika Montane, a to właśnie ten pierwszy uświadomił go swoim komentarzem o naruszeniu zasad inicjatywy oraz zapowiedział, że w ramach rekompensaty zasili, powiązaną z akcją, zbiórkę, swoją wpłatą.Całą sytuację należy oczywiście traktować jako zabawne nieporozumienie, bowiem Wojtek Gola najzwyczajniej w świecie nie zrozumiał do końca zasad akcji, a na pewno miał jak najbardziej pozytywne intencje. Korzystając z okazji przypominamy o wciąż trwającej zbiórce "Beef z koronawirusem", którą wspomóc może absolutnie każdy chętny. avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.