Wojciech Mann otworzy kanał na YouTube

Wojciech Mann otworzy kanał na YouTube

Wojciech Mann - polski dziennikarz muzyczny i satyryk - zakończył współpracę z radiową Trójką po blisko... 55 latach współpracy. Mężczyzna postanowił skierować swoje kroki do sieci, gdzie rozpoczął działalność na Facebooku i Instagramie. Niedługo zobaczymy go także na YouTube.


W miniony piątek uruchomione zostały oficjalne profile Wojciecha Manna na Facebooku (67,6 tys. obserwujących) oraz Instagramie (36 tys. obserwujących). Debiut dziennikarza na tychże platformach ma być początkiem bezpośredniej komunikacji ze słuchaczami.

To jednak oczywiście nie koniec. Jak informuje menadżer Wojciecha Manna, możliwe że wkrótce powstanie kanał satyryka na YouTube. Odbywać się tam będą transmisje na żywo, rozmowy z widzami oraz inne formy bezpośredniego kontaktu live.


Co ciekawe, w przyszłości Wojciech Mann może uruchomi nawet swoje internetowe radio. Na razie jednak są to wyłącznie plany, które nie muszą ujrzeć światła dziennego. Kanał na YouTube powstanie z kolei na pewno.

Jesteśmy naprawdę ciekawi, czy twórczość Wojciecha Manna przyjmie się także w internetowej społeczności. Jest ona o wiele liczniejsza niż ta radiowa, więc wydaje się do wręcz oczywiste.

 

Co sądzicie o przejściu Wojciecha Manna do sieci? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.