Wobecobiektywu nagrała film z Kołczem Majkiem

Wobecobiektywu nagrała film z Kołczem Majkiem

Czy polski YouTube znowu zadrży? Olga Konieczyńska nagrała film z Kołczem Majkiem. Już dobrze wiemy, że to połączenie wywołuje wiele kontrowersji, gdyż ich ostatnia współpraca nie należała do najbardziej udanych.


Głośna afera rozgrywała się pomiędzy Olgą z wobecobiektywu i Kołczem Majkiem, który stanął w jej obronie, a Generatorem Frajdy i Gargamelem. Przebiegu dramy nie będziemy przybliżać, gdyż należy ona już do zakończonych. Olga w swoim filmie podejmuje się rozmowy z Kołczem Majkiem i twierdzi, że po prostu chce przedstawić swoim widzom wartościowego człowieka, który pomógł jej w potrzebie. Poniżej znajdziecie film Olgi:Olga i Kołcz Majk podczas rozmowy nie odnoszą się w żaden sposób do członków Meme Familii, jednak użytkownicy nie pozwalają jej zapomnieć o zatargu z Gargamelem i Generatorem Frajdy. Komentarze pod filmem w większości są negatywne i pokazują, że współpraca Olgi i Kołcza była skazana na porażkę. Użytkownicy domagają się, aby dwójka znanych Panów wypowiedziała się na temat nowej współpracy Olgi i Kołcza Majka. Czy rzeczywiście tak się stanie i jakie będą tego skutki - musimy na to poczekać.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.