Włodek Markowicz z filmem po 8 miesięcznej przerwie

Włodek Markowicz z filmem po 8 miesięcznej przerwie

Po zakończeniu programu Lekko Stronniczy prowadzonego przez Karola Paciorka i Włodka Markowicza, obydwaj twórcy postanowili spróbować swoich sił na YouTube w pojedynkę. Karol, zaczął tworzyć content vlogowo-lifestyle'owy- w tym serię Kto wie ten wie, natomiast Włodek poszedł bardziej w stronę materiałów dokumentalnych. Kanał tego twórcy był rok temu w pewien sposób innowacyjny pod względem wykonania, zarówno pod kątem technicznym jak i merytorycznym. Mimo  ogromnego zainteresowania widzów, wczorajszy film jest pierwszą jego produkcją od ponad 8 miesięcy!


W swoim nowym filmie YouTuber porusza kwestię swego rodzaju podwójnej egzystencji człowieka- tej zewnętrznej, namacalnej oraz tej wewnętrznej, łączącej w sobie wszystkie procesy zachodzące w środku naszej głowy. Materiał ten jest dosyć spontaniczny jak na długość ciszy jaka panowała na kanale Włodka. Nie ma w tym absolutnie nic złego, aczkolwiek nie można też potraktować tego jako powrót do regularności (o tym zaraz). Dwa Światy to w skrócie ciekawa rozkminka warta obejrzenia, szczególnie jeśli jarają cię tego typu filozoficzne tematy. Film możecie zobaczyć poniżej:


Jak już wcześniej jednak wspomniałem, lepiej nie nastawiać się na regularny powrót Włodka na scenę YouTubową, ponieważ jak sam zawsze mówił, swój kanał traktuje bardziej jako portfolio aniżeli sposób na życie. Na pewno jednak na swego rodzaju comeback czeka wiele osób i my również wyczekujemy kolejnych produkcji.

 

A wy, co myślicie o nowym filmie Włodka Markowicza? Czy tęsknicie za regularnie publikowanymi filmami tego twórcy? Piszcie w komentarzach! 
 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl