Własna marka piwa od Mietczyńskiego!

Własna marka piwa od Mietczyńskiego!

Mietek „Masochista” Mietczyński to YouTuber, który znany jest ze swoich oryginalnych produkcji, w których wyśmiewa kiepskie produkcje filmowe czy w zabawny i nieco odmienny sposób prezentuje streszczenia znanych lektur. Piwo dla tego YouTubera zawsze było ważnym elementem tworzenia swoich filmów, ale teraz postanowił pójść o krok dalej!


Piwo to ulubiony trunek tego YouTubera, ale na pewno zadziwi Was fakt jak przeczytacie, że Mietek postanowił stworzyć swoją własną markę piwa! Jego nazwa to: Masochista American IPA" (IPA - "India Pale Ale") i zostało uwarzone w Browarze Brodacz. Sami jego twórcy piszą o nim tak:
Rześkie, pełne smaku i aromatu słodkich owoców, z lekko łechtającą język cytrusową goryczką. Zupełnie jak Masochista obnaża miałkość masowych produkcji. Nowe piwo Mietek po raz pierwszy zaprezentował w 34 odcinku Masochisty (4:01-5:01):

 

Do ciekawostek dla pełnoletnich dodamy, że już 19 grudnia o godzinie 18.00 w Pubie NonSens (ul. I Armii Wojska Polskiego 10, Gdynia) Mietek i Browar Brodacz będą premierowo polewać Masochistę.
Piwo można kupić na specjalnej stronie internetowej, a jego koszt to 19.90 zł. Browar ten jest sprzedawany także w specjalnych zestawach - m.in. z koszulką YouTubera. Kliknij tutaj, aby przejść do strony (tylko 18+). Tam też dowiesz się więcej o samym piwie.