Wizyta fanów w kawalerce Łukasza Jakóbiaka

Wizyta fanów w kawalerce Łukasza Jakóbiaka

Konkurs zorganizowany przez właściciela popularnej polskiej kawalerki przyciągnął widzów, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć miejsce, gdzie nagrywana jest większość jego filmów. Ostatnio udało się to niewielkiej grupie szczęśliwców, a wszystko to zostało udokumentowane!


Nieczęsto twórcy zapraszają swoich widzów do miejsca, w którym zarówno mieszkają, jak i pracują. Niedawno jednak parę osób miało okazję zobaczyć słynną już kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. Zwycięskie osoby z Opola, Kołobrzegu, Trójmiasta i okolic Płocka spotkały się w jednej z warszawskich restauracji, a następnie, zakładając opaski na oczy pojechały odwiedzić słynne mieszkanie.Oprócz wizyty na 20m2 konkursowicze otrzymali zestaw napojów od fundatora i współorganizatora wydarzenia - firmy Vibe, a także mieli możliwość posłuchania na żywo wykładu motywacyjnego, w których Łukasz często opowiada o tym, co jest jego inspiracją i co sprawia, że nadal ma siłę tworzyć filmy na YouTube.


Przepadacie za Jakóbiakiem? Jaką macie opinie o nim i jego twórczości? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.