Wiśnia oficjalnie odchodzi z PZPN. Czy to koniec vlogów reprezentacji?

Wiśnia oficjalnie odchodzi z PZPN. Czy to koniec vlogów reprezentacji?

Bardzo popularne vlogi z kanału Łączy Nas Piłka prowadzone przez Łukasza Wiśniowskiego ku rozpaczy wielu fanów Reprezentacji Polski dobiegły właśnie końca. Przynajmniej w takiej formie, w jakiej je znamy.


Polski Związek Piłki Nożnej poinformował na Twitterze, że Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski odchodzą z PZPN-u. Tym samym nie będą prowadzić już vloga Łączy Nas Piłka.Dzięki staraniom Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego mogliśmy oglądać zza kulis przygotowania polskiej kadry do Euro 2016 czy Mistrzostw Świata 2018. Prowadzili oni także serię"videoblog błyskawiczny".Oto wypowiedź Wiśni przed tegorocznym Mundialem w Rosji:
Czuję potrzebę odświeżenia "Łączy nas piłka", choć to trzeba zrobić z rozmysłem, żeby nie stracić tego widza, którego już mamy. My tu nie piszemy żadnych scenariuszy, bo ta grupa by nas nie potraktowała poważnie

Jak widać Wiśniowski już od dłuższego czasu czuł, że formuła programu się wyczerpuje, takie samo zdanie przejawiali polscy piłkarze. Wiśnia mówił także, że po porażkach w Rosji piłkarze nie byli zbytnio skorzy do rozmowy, więc współpraca nie układała się zbyt dobrze.

Od teraz kulisami kadry ma zajmować się Adrian Duda, co oznacza najprawdopodobniej koniec kanału w takiej formie, jaką znamy. Być może poznamy nową odsłonę kanału już podczas najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.