WiP Bros z nowym sezonem przenoszą serię Kumpelstwo na główny kanał

WiP Bros z nowym sezonem przenoszą serię Kumpelstwo na główny kanał

Członkowie ekipy WiP Bros. poinformowali o zakończeniu pierwszego sezonu serii Kumpelstwo. Kolejne odcinki pojawiać się będą na głównym kanale, a nie jak do tej pory - na WiP Life.


Zapewne część osób kojarzy cykl Kumpelstwo od Wojtka, Adama i Piotrka z WiP Bros. Twórcy przez ostatnie trzy miesięcy prowadzili go na pobocznym kanale. Jak się okazuje, ten stan rzeczy właśnie uległ zmianie.

Influencerzy zdecydowali się na przeniesienie popularnej serii na swój główny profil. Dlaczego? Przede wszystkim mają na nim zgromadzoną większą społeczność użytkowników, co niewątpliwie przyczynić się może do pokaźniejszego zainteresowania projektem.

Sama struktura pozostanie bez zmian. Raz poruszane będą poważniejsze tematy, a niekiedy zaproszeni zostaną goście. Wtedy widzowie ujrzą nieco bardziej rozrywkową treść. Nadal można spodziewać się trzech odcinków tygodniowo - w  poniedziałki, środy oraz piątki.Zmieni się jedynie godzina publikacji - w każdy dzień pojawią się o 16:00. Oprócz tego na kanale debiutować będą utwory muzyczne - zarówno samej ekipy WiP Bros, jak i zaprzyjaźnionych twórców. Co jednak z kanałem WiP Life?Cóż, tam zobaczymy najciekawsze momenty z Kumpelstwa. Jeśli więc ktoś nie ma czasu na oglądanie całych odcinków, to alternatywa w postaci krótkich klipów z pewnością może się spodobać.

Pierwszy odcinek nowego sezonu już jutro - 31 marca o godzinie 16:00.

 

Oglądacie serię Kumpelstwo? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.