WiP Bros z nowym klipem zachęcającym do pozostania w domu

WiP Bros z nowym klipem zachęcającym do pozostania w domu

Coraz większa rzesza twórców internetowych przyłącza się do akcji #zostańwdomu. Wyjątkiem nie jest ekipa WiP Bros, która postanowiła zrealizować teledysk do autorskiej piosenki o tytule "Kwarantanna".


Świadomość społeczeństwa na temat pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 zwiększa się z dnia na dzień. Jest tak m.in. dzięki akcjom organizowanym przez twórców internetowych. Do promowania #zostańwdomu zaangażowali się m.in Rezigiusz, Yellowbox oraz dziesiątki innych YouTuberów, o których możecie przeczytać TUTAJ.

Do szlachetnego apelu dołączyła właśnie grupa WiP Bros. Influencerzy nagrali piosenkę "Kwarantanna", gdzie zachęcają wszystkich do pozostania w domach i dbania o higienę. Pojawił się także specjalny teledysk, który - podobnie jak sam utwór - zawiera humorystyczne wstawki.Co ciekawe, pod koniec powyższego materiału możemy zobaczyć szereg znanych polskich osobistości trzymających kartkę z napisem #zostańwdomu. Mowa tu m.in. o Macieju Orłosiu czy Sławomirze Peszce.

My także zachęcamy do posłuchania zaleceń WHO oraz niemalże wszystkich krajowych rządów. Zostańcie w domach - jeszcze będziecie mieli okazję spotkać się ze znajomymi, serio.

#ZOSTAŃWDOMU


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.