Wiesław Wszywka po kolejnej udanej operacji!

Wiesław Wszywka po kolejnej udanej operacji!

Polska społeczność na YouTube potrafi często naprawdę mocno zaskoczyć - oczywiście w pozytywny sposób. Gdy jakaś potrzebująca osoba potrzebuje ich wsparcia to zazwyczaj jego widzowie bez problemu potrafią się zgrać i po prostu pomóc. Tak było w przypadku zbiórki na kilka operacji Wiesława Wszywki. 


W listopadzie ubiegłego roku miała miejsce zbiórka pieniędzy, której cel miał być przeznaczony na operację biodra Wiesława Wszywki - popularnego twórcę internetowego. Zarówno on, jak i osoba, która realizuje jego filmy na YouTube, nie spodziewała się takiego odzewu ze strony odbiorców. Zebrana kwota została przekroczona kilkakrotnie, o czym mogliście przekonać się czytając wtedy opublikowany przez nas tekst.Taka ilość wspierających umożliwiła nie tylko przeprowadzenie jednej planowej operacji, ale zorganizowanie kolejnych.Pokazuje to jak wielką moc sprawczą ma zaangażowanie współczujących osób, którym zależy na tym, aby taki człowiek jak Wiesław nie cierpiał. Ówczesna operacja biodra się udała, a próg pieniężny pobity prawie pięciokrotnie pozwolił także na pożegnanie się z zaćmą, która opanowała oboje oczu twórcy. Jak na razie, dopiero jedno oko zostało wyleczone, lecz już za parę tygodni Wiesław ponownie odwiedzi szpital, aby raz na zawsze pożegnać się z tym problemem.Już po operacji zaćmy :) #wieslawwszywka #Wiesławwszywka #kopsnijdrina #apropodefacto #naffnaff #okulary


Post udostępniony przez Dawid Rycąbel (@naffnaffpl)


Miejmy nadzieję, że twórca już nigdy nie będzie miał problemów ze wzrokiem, a druga operacja również się powiedzie!

 

QUIZ o charytatywnych akcjach YouTuberów! Pierwsze pytanie znajdziesz poniżej:Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.