Wiemy gdzie wybrał się Dawid Fazowski!

Wiemy gdzie wybrał się Dawid Fazowski!

"Przez świat na fazie" to jedna z najpopularniejszych serii podróżniczych na polskiej scenie YouTube. Wyróżnia się ona oryginalnością samego pomysłu oraz charakterem prowadzącego. Nie tak dawno zakończyła się jego wędrówka przez Azję, a Dawid Fazowski postanowił ponownie wyruszyć w nieznane tereny.


Pisząc "nieznane" dokładnie to mamy na myśli. Zanim jednak przejdziemy do głównego tematu tego artykułu zapraszamy Was do naszego podsumowania podróży Dawida Fazowskiego przez Azję, które znajdziecie tutaj. Dzisiaj jednak na oficjalnym profilu "Przez świat na Fazie" opublikowane zostało tajemnicze zdjęcie plecaka. Wyjątkowość tego posta polega na tym, że to wcale nie początek wyprawy do Afryki, a bliżej niesprecyzowanego miejsca, którego Faza jeszcze nie zdradził. Ma to być pewnego rodzaju niespodzianka:
Szykuje się ciekawa niespodzianka! :D Opis z profilu - "Plecak spakowany! Nie, to jeszcze nie Afryka, ale w najbliższym czasie czeka was mała niespodzianka :) POZDROO!!! :D" Szykuje się ciekawa niespodzianka! :D Opis z profilu - "Plecak spakowany! Nie, to jeszcze nie Afryka, ale w najbliższym czasie czeka was mała niespodzianka :) POZDROO!!! :D"

Pod postem pewien użytkownik napisał komentarz jakoby widział Fazowskiego na A4, który łapał stopa w kierunku Krakowa/Rzeszowa. Na ten moment nie mamy żadnych informacji z oficjalnych źródeł, więc musimy uzbroić się w cierpliwość!
Fazowski widziany na bramkach na Balicach o 15:20, łapał stopa w kierunku Krakowa/Rzeszowa. Tylko on potrafi stać na A4 i machać do tysiąca samochodów :) (bym podrzucił, ale zaraz i tak kończyłem jazdę)...Pozostaje tylko oczekiwać dalszych informacji związanych z niespodzianką, a także wyprawą do Afryki, która będzie na pewno niezwykłym doświadczeniem zarówno dla Fazy jak i dla śledzących jego poczynania osób.


AKTUALIZACJA - 10.09


Na Facebooku "Przez świat na fazie" pojawiły się kolejne informacje na temat tajemniczej podróży. Na pierwszy ogień idzie zdjęcie Dawida, po którego opisie dowiadujemy się, że przez długi czas nie mógł złapać stopa w Polsce. Koniec końców udało mu się!
Faza po przekroczeniu granicy! Faza po przekroczeniu granicy!

Druga wiadomość, która się pojawiła to długi tekst, w którym poinformowani zostajemy, że Faza przebywa obecnie w Lwowie. Po interesujących przeżyciach i chwilach strachu udało mu się dojechać do miejsca, gdzie miał załatwiony nocleg. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej to zapraszamy tutaj.
Wyobraźcie sobie, że po polskiej stronie, już w nocy, bo to była 22:00 jakoś... ludzie wyglądali serio złowieszczo. Bałem się wybrać kasę z bankomatu, bo tak się na mnie gapili... i czekali i na kolejną zmianę by przejść na granicę. Nie czaję nie wtrącam się. Jedno jest pewne. Pierwszy raz odczuwałem lęk na granicy, a przecież byłem jeszcze w POLSCE!!Dawid Fazowski


Trochę z innej beczki - okazało się, że niektóre zdjęcia jakie Dawid Fazowski postanawia wstawiać na Facebooka są cenzurowane i mogą mu przez to zbanować profil. Zachęca on zatem do śledzenia go na Instagramie, gdzie opublikował ostatnio zdjęcie przedstawiające pamiątki z Lwowa - papier toaletowy z podobizną Władimira Putina, czy podrobione prawo jazdy z... Angelą Merkel. Znajdziecie go tutaj.


Co sądzicie o twórczości Dawida Fazowskiego i jego wyprawach? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.