Wiemy już, co kryło się za najpopularniejszym zdjęciem Instagrama!

Wiemy już, co kryło się za najpopularniejszym zdjęciem Instagrama!

Niedawno pisaliśmy o tym, że najpopularniejsze zdjęcie Instagrama przestało być najbardziej tajemniczym zdjęciem Instagrama. Podczas Super Bowl wszystko stało się już ostatecznie jasne.


Przed Super Bowl wiedzieliśmy, że najpopularniejsze jajko świata promuje platformę Hulu. Podczas finału rozgrywek futbolu amerykańskiej ligi NFL na Insta Stories serwisu Hulu pojawił się odnośnik do filmu, który był dostępny dla jego abonentów. Materiał dotyczy problemów psychicznych, jakie wiążą się z używaniem serwisów społecznościowych. Oto on:Poprzez pękające jajko, które zmaga się z ogromną presją w social mediach właściciele Hulu chcieli zachęcić do odwiedzenia strony organizacji Mental Health America, gdzie można uzyskać pomoc.

Wygląda więc na to, że jajko od dziś ma szansę stać się symbolem walki z problemami psychicznymi wywołanymi przez media społecznościowe. Ponadto może pozytywnie wpłynąć na stan świadomości społeczeństwa na ten temat. Jajko ma rację - nie pękajcie, pogadajcie z kimś lepiej.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.