Wiemy jak mieszka Ravgor na Teneryfie! Ładnie tu...

Wiemy jak mieszka Ravgor na Teneryfie! Ładnie tu...

Pamiętacie nasz artykuł z końca stycznia, gdzie informowaliśmy Was o przeprowadzce (artykuł) Ravgora na Teneryfę? Ostatnio stało się to faktem i YouTuber pokazuje na Instagramie w jakich warunkach mieszka. Wygląda ekstra!


Zaczęło się od zdjęcia osiedla z odkrytymi basenami pomiędzy budynkami. Intencje były proste, fani mieli się wkręcić na prima aprilis. Czujni jednak widzowie pamiętali, że własnie na początku kwietnia Rafał się przeprowadza. Wygląda super, co nie?


Dziś przeprowadziłem się na Teneryfę! To moje nowe osiedle XD. #WyspyKanaryjskie #newLife #Teneryfa #osiedle


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Górecki (@ravgor)


Następnego dnia twórca wstawił kolejne zdjęcie, gdzie faktycznie potwierdził, że to nie jest jednak żart. Zapowiedział też pierwsze nagrywki na Teneryfie.

Kilka godzin później, znowu wywołał zachwyt w naszych głowach. 500 m od jego mieszkania jest super plaża. A Wy co macie fajnego w promieniu 500 m. od Waszego domu?


Tymczasem 500 metrów od mieszkania... #Teneryfa #WyspyKanaryjskie #CostaDelSilencio #ocean #góry


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Górecki (@ravgor)


"Another day, another photo", chyba taka teraz będzie obowiązywać zasada na Insta u Ravgora. Kolejny poranek i kolejna fota prosto z Wysp Kanaryjskich.

Kawa z rana jak śmietana 😀☕

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Górecki (@ravgor)Na Teneryfie sezon trwa właściwie cały rok, temperatura wody nie spada poniżej 20 stopni właściwie przez cały rok. Dlaczego ten Bałtyk taki zimny?


Siema


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Górecki (@ravgor)


Make life a ride 😀

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Górecki (@ravgor)Czekamy na więcej fotek od Ravgora. Tymczasem napiszcie w komentarzu gdzie Wy chcielibyście mieszkać za granicą?


PS. Jak jesteśmy przy Instagramie, obserwujcie również nas! <KLIK>


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.