Wielmożny Igor stworzy film ze swoimi widzami!

Wielmożny Igor stworzy film ze swoimi widzami!

Tworzenie filmów nawet na YouTube nie jest tak proste, jakby się mogło wydawać. Aby nagrać odpowiedni materiał, trzeba się do tego dobrze przygotować. Wielmożny Igor znalazł jednak świetne rozwiązanie tego problemu i poprosił swoich widzów o pomoc w przygotowaniu filmu.


Na początku specjalnego materiału informującego o najnowszym projekcie Igora, twórca wspomina, że najtrudniejszym elementem nagrywania filmu jest stworzenie fabuły. Właśnie w tej kwestii chciałby uzyskać od swoich widzów pomoc. Liczy, że wśród 464 tysięcy subskrybentów znajdą się osoby z talentem do pomocy w tym aspekcie. Zasada wzięcia udziału w projekcie jest bardzo prosta. Należy szablon podany w opisie uzupełnić własnymi pomysłami. YouTuber prosi o pomoc w wybraniu między innymi: głównego bohatera, miejsca akcji, ważnego cytatu, zakończenia i morału. Na te wszystkie elementy wpływ będą mieli widzowie.


Twórca ogłosił, że najlepsze pomysły wybierze już w ten wtorek podczas transmisji na żywo. Później, w ciągu dwóch tygodni przygotuje scenariusz i nagra dzieło. Oznacza to, że materiał według planów YouTubera powinien pojawić się jeszcze przed końcem wakacji! Jest to bardzo ciekawa inicjatywa i jedna z pierwszych takich akcji na polskim YouTube. Zapewne wszyscy jego widzowie będą z niecierpliwością czekać na rezultat ich współpracy. Bardzo prawdopodobne, że jeżeli projekt się uda, na kanale Wielmożnego Igora będziemy mogli w przyszłości zobaczyć więcej takich akcji.

W komentarzach już widać wiele kreatywnych pomysłów na materiał. Niektóre są bardzo skrótowym opisem akcji, a inne bardzo szczegółowo rozpisanymi podpunktami na każdy podany aspekt. Widzowie w komentarzach sugerują, który z pomysłów najbardziej im się podoba. Aktualnie najlepszy ma prawie 300 łapek w górę. Bardzo możliwe, że tym również będzie się kierował YouTuber. Wiele opinii chwali również pomysł Igora i zapowiada, że film będzie arcydziełem. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, powinniśmy się o tym przekonać już za niewiele ponad dwa tygodnie!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl