2 sezon Wielkich Teorii Darwina ogłoszony!

2 sezon Wielkich Teorii Darwina ogłoszony!

W listopadzie i grudniu mieliśmy przyjemność oglądania autorskiego tworu Grupy Filmowej Darwin, emitowanego na platformie player.pl. Dziś oficjalnie ogłoszono rozpoczęcie prac nad drugim sezonem.


Pierwszy sezon liczył sobie 5 odcinków, które emitowany były w każdy kolejny wtorek począwszy od 8 listopada 2016 r.

Czym są "Wielkie Teorie Darwina"? Seria była kompilacją pięciu krótkich, komediowych filmów osadzonych w kompletnie różnych uniwersach. Znajdziemy tam takie rozbieżności jak np. skecz mający miejsce w czasach średniowiecza, a drugi w dalekiej przyszłości przypominającej Star Treka. Jeśli po przeczytaniu tego akapitu dalej nie wiecie o co chodzi, to najlepszym sposobem będzie zobaczenie zapowiedzi 1 odcinka.Jak mówił w wywiadzie dla naszego portalu Marek Hucz, na to co będzie dalej z "Wielkimi Teoriami Darwina", największy wpływ będzie miało przyjęcie przez widzów. Produkcja przyjęła się świetnie, dlatego zostaje nam nic tylko czekać, na pierwsze zwiastuny drugiego sezonu.No to oficjalnie: 2 sezon Wielkich Teorii Darwina przed nami! Do zobaczenia jak będzie gotowy! #gfdarwin #WielkieTeorieDarwina @player.pl


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika G.F. Darwin (@g.f.darwin)


 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.