Wielki sukces weekendowych, charytatywnych livestreamów!

Wielki sukces weekendowych, charytatywnych livestreamów!

Podczas tego weekendu odbyły się dwa charytatywne livestreamy. Jeden organizowany był przez fifaczy z Ekipy Fantasy, a drugi przez NVIDIE. Czas na podsumowanie obydwu wydarzeń!


W poniedziałek o godzinie 10 rano zakończył się prowadzony przez Ekipę Fantasy livestream. Jcob, Dev, N3jxiom, Lachu, Vibe, Kamyk i Koza podczas 72 godzin zebrali aż 113 tysięcy złotych, które w całości zostaną przekazane dzieciom z fundacji "Mam Serce". Po więcej informacji zajrzyjcie do naszego poprzedniego artykułu dotyczącego szczegółów zbiórki.

YouTuberzy starali się jak najbardziej zaciekawić swoich widzów, tak aby dłużej oni ich oglądali i wpłacali pieniądze dla osób potrzebujących. Wymyślili mnóstwo ciekawych wyzwań, które zostały zrealizowane dzięki zaangażowanym odbiorcom. To oni stanęli na wysokości zadania przelewając pieniądze dla dzieci z fundacji. Tym sposobem Jcob zgolił brodę, a Lachu i Vibe przefarbowali włosy oraz musieli śpiewać hymny przeciwnych drużyn. Całość livestreama w niedzielę zakończył wieczorny mecz CS:GO! Ekipa Fantasy zmierzyła się w nim z Naruciakiem, Mamiko, Poszukiwaczem, Alienem i Skayenem.

Spójrzcie sami jak wyglądał Lachu i Vibe:Kamyk w poniedziałek rano zakończył streama podając dokładną kwotę, która została zebrana. Uśmiech zapewne pozostał na jego twarzy bardzo długo!Jednym z YouTuberów, który jeszcze raz wszystkim podziękował był N3jxiom. Sprawdźcie sami jego post:Nie możemy zapomnieć o drugiej transmisji, która odbywała się z soboty na niedziele i trwała 36 godzin. Mowa o NVIDIA Charity Stream prowadzonym między innymi przez Izaka, Leha, Sou Shibo, Wapniaka, czy zawodników z Teamu Kinguin. Mimo przejściowych problemów z polityką Twitcha i chwilowym zbanowaniem kanału, na konto fundacji "Przylądek Nadziei" wpłynęły aż 73 tysiące złotych!Na uwagę zasługuje także podsumowanie akcji "Gramytatywnie" organizowanej przez redakcję arhn.eu! 6 grudnia została zakończona ona równie wielkim sukcesem. Podczas samego streama zebrano ponad 62 000 złotych, a kwota ta jeszcze urośnie, gdyż wszystkie aukcje dobiegają końca. Takiej sumy nie spodziewał się chyba nikt -zebrana kwota to aż 172% wyznaczonego celu. Wszystkie pieniądze zostaną przelane na konto fundacji na rzecz dzieci z wadami serca - Cor Infantis. Rekordowy wynik to zasługa organizatorów, uczestników i wszystkich widzów oraz wpłacających. Ogromne gratulacje!Niesamowicie patrzy się na akcje, które łączą zarówno widzów jak i twórców oraz zachęcają do pomagania innym. Dobrze jest widzieć, że pomimo sporadycznych nieporozumień, nadal jako internetowa społeczność, potrafimy zrobić coś wszyscy razem. Gratulacje należą się każdej osobie, która przyczyniła się do powstania przedsięwzięcia, streamerom jak i widzom, którzy wytrwale oglądali całą transmisje oraz rzecz jasna wszystkim, którzy finansowo pomogli osobom potrzebującym. Zdecydowanie liczymy na więcej wydarzeń tego typu i długo nie musimy czekać. Już jutro rusza charytatywny stream "Ja, Paczka", o którym przeczytacie więcej już dziś na naszej stronie.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.