Wielki charytatywny stream

Wielki charytatywny stream "Ja,Paczka" startuje już dzisiaj!

Jeden z największych charytatywnych streamów rozpocznie się już za parę godzin. Akcja Ja, Paczka to 100 godzin charytatywnego streama z gwiazdami YouTube'a, konkursów i wartościowych nagród oraz przede wszystkim pomocy dla potrzebujących. 


Dzisiaj rusza już III edycja akcji Ja, Paczka. Wystartuje ona o 20:00 pod tym adresem. Zakończenie jest przewidziane na niedzielę 17 grudnia o godzinie 24:00. Celem zbiórki jest pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom w Polsce. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na konto stowarzyszenia WIOSNA, czyli organizatora Szlachetnej Paczki.W tym wielkim wydarzeniu weźmie udział około 50 różnych streamerów z jarock.pl, czyli: Nervarien, Dis, Izak, Arhn.eu czy GrabaGra. Pojawią się też goście specjalni, m.in: RojoMówPoLucku, czy Leh. Nie zabraknie oczywiście samego Rocka. Wszyscy oni będą prowadzić transmisję na żywo naprzemiennie.

Owocem poprzedniej edycji było uzbieranie kwoty 198 097 złotych. Łączna zebrana kwota pieniędzy z poprzednich edycji to 341 449 złotych. Ilość wyświetleń transmisji na żywo to ponad 860 tysięcy, co oznacza że transmisja była oglądana przez 38 lat. W organizację Ja, Paczka zaangażowanych jest ponad 100 osób. Tutaj znajduje się playlista z zapisem z zeszłorocznej edycji Ja, Paczki.

Powyższe liczby robią ogromne wrażenie, jednak niesamowity wynik z zeszłego roku podczas tegorocznego eventu organizatorzy chcą pobić, a ich celem jest przekroczenie progu 200 tysięcy złotych. Darowizny będzie można przekazywać na stronie japaczka.pl. Podczas wydarzenia będzie można też kupić cegiełki, dzięki którym można wygrać bardzo wartościowe nagrody, a jednocześnie wspomóc akcję charytatywną.Ja Paczka to jedno z większych wydarzeń tego typu i mając doświadczenia z poprzednich edycji - możemy spodziewać się naprawdę niesamowitych wrażeń od twórców obecnych na streamie i pomocy od widzów, która przejdzie wszelkie oczekiwania. Mamy nadzieję, że widzowie po raz kolejny udowodnią, że gry wideo to nie tylko pusta rozrywka, ale i idea, która łączy ludzi.

APYnews zostało patronem medialnym akcji Ja, Paczka. W trakcie charytatywnego streama oraz tuż po nim możecie spodziewać się więcej informacji o wydarzeniu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.