Wielka przeprowadzka Poszukiwacza!

Wielka przeprowadzka Poszukiwacza!


Dzięki Adamowi z kanału „Poszukiwacz" regularnie możemy zapoznawać się z trzema filmikami, które w danym czasie podbijają internet. Tym razem jednak twórca postanowił podzielić się z nami jednym, dość istotnym faktem z ze swojego życia. Otóż dwa dni temu miała miejsce wielka przeprowadzka Poszukiwacza, a co się z tym wiąże - powstanie nowego studia nagrań.


To wydarzenie sam Adam zapowiadał już dużo wcześniej. Zmianą miejsca zamieszkania tłumaczył zachwianą regularność wstawiania odcinków oraz brak losowania zwycięzców koszulek oraz toreb z podobizną Jaśka. Jest to pierwszy raz, kiedy Adam w końcu będzie miał własne, samodzielne mieszkanie. Na pewno można nazwać to wydarzenie dużym krokiem w życiu internetowego twórcy, dlatego śmiało ta przeprowadzka Poszukiwacza zasługuje na miano wielkiej lub wręcz przełomowej. Relacja z jej przebiegu prowadzona była na bieżąco na Snapchacie: wiemjak.
Jeżeli zastanawiacie się dlaczego ta sytuacja jest aż tak bardzo godna uwagi, to zapoznajcie się z powyższym filmem. Wystarczy jedno spojrzenie na uśmiech Adama, który nie znika z Jego twarzy przez cały czas trwania materiału. Radosny i zadowolony z siebie twórca przedstawił widzom także swoich rodziców, którzy wraz z siostrą Adama, przyszli świętować sukces syna. Dla osób oglądających YouTube na bieżąco jest to niewątpliwie coś zaskakującego. Przeprowadzka Poszukiwacza była długa i monotonna, co widać między innymi po zmęczeniu kolegi Alka, który dzielnie pomagał w całym przedsięwzięciu, ale z pewnością warta tego wysiłku. Nowe miejsce zamieszkania popularnego twórcy YouTube jest ozdobione pięknymi dziełami sztuki, które zostały narysowane tylko przy pomocy ołówka. Robią one wrażenie, biorąc pod uwagę ilość pracy i czasu poświęcone na ich stworzenie. Wyglądają imponująco na filmie, a co dopiero w rzeczywistości. W siódmym odcinku vlogów Adama Knowshow'a możemy również zobaczyć ogólny rozkład pokoi w mieszkaniu oraz to, co dla nas liczy się najbardziej, czyli nowe studio nagrań. Teraz znajduje się ono w oddzielnym pomieszczeniu, więc mała przestrzeń nie stanowi już problemu. Czy możemy w takim razie oczekiwać czegoś nowego w kolejnych odcinkach Poszukiwacza?Pierwsza samotna... noc z Jaśkiem i to w naszym domu! 😺 Dobrej nocy Przyjaciele! #noc #bedziestrasznie #jasiek #nowyetap

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adam KnowsHow (@wiemjak)Serdecznie gratulujemy tego bez wątpienia dużego kroku w życiu i oby coraz więcej było takiej pozytywnej energii i szczęścia w czystej postaci płynących od Adama!


A Wam jak podoba się nowe lokum Poszukiwacza? Również cieszycie się jego szczęściem? Piszcie w komentarzach! :)


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl