Wielka kłótnia Boxdela z Danielem Magicalem

Wielka kłótnia Boxdela z Danielem Magicalem

Wczoraj miało miejsce wielkie święto, które było bardzo hucznie obchodzone. Nie zabrakło gości, alkoholu, kłótni oraz dymów. Tak możemy podsumować urodziny Pani Gosi, czyli mamy Daniela Magicala


Podczas wczorajszej biesiady z okazji urodzin Daniel rozpoczął streama, na którym wywiązała się duża kłótnia pomiędzy nim, a Boxdelem. Panowie zdzwonili się i nawrzucali sobie nawzajem. Jednak Boxdel nie tylko miał obiekcje do Magicala, ale i Arsena, który siedział po obok Daniela.

Boxdel chciał się dowiedzieć od Arsena, kiedy był chrzest Polski. Jako że kumpel Daniela nosi odzież patriotyczną, Michał postanowił sprawdzić jego wiedzę z historii Polski. Niestety, Arsen ma problemy z wymową i często się jąka, dlatego trudno było mu udzielić odpowiedzi. Imprezowicze po drugiej stronie telefonu pomogli mu odpowiedzieć na pytanie, jednak Boxdel wiedział, że to nie była odpowiedź Arsena. W tym momencie wielką kłótnię oglądało... ponad 40 tysięcy osób!


Daniel zrozumiał to wszystko tak, że Boxdel wyśmiewa się z Arsena i jego wady wymowy, co rozwścieczyło go na tyle, że zablokował jego numer.  Michał tłumaczy, że kompletnie nie to miał na celu i jest przedstawiany w złym świetle. Później Boxdel zarzucił Danielowi hipokryzję, gdyż Daniel wyzywa go od bogaczy, a sam przecież zarabia duże kwoty na swoich streamach. Michał również poczuł się bardzo urażony, gdyż Daniel zaczął wyzywać jego dziewczynę, co było bardzo nieprzyzwoitym zagraniem tego drugiego.

Cały stream można znaleźć na 2. pozycji karty Na Czasie. To zadziwiające, że tego typu treści są aż tak wysoko notowane. Z drugiej strony oglądalność streamów Daniela jest ogromna, a ludzie uwielbiają oglądać kontrowersje, które wokół siebie wywołuje, inaczej jest z poparciem wielu jego czynów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.