Wielki sukces bitwy streamerów w Fortnite! Oto zwycięzca

Wielki sukces bitwy streamerów w Fortnite! Oto zwycięzca

Wczorajszy wieczór zdecydowanie należał do streamerów grających w Fortnite. Oglądalność Wielkiej Bitwy Streamerów była ogromna i kolejny raz potwierdziła, że gra cieszy się ogromną popularnością. Zwycięzca mógł być niestety tylko jeden i tym razem został nim Izak


Do bitwy przystąpiło aż stu streamerów, którzy rozegrali aż 4 mecze. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem fanów produkcji z gatunku battle royale, a pierwsze publikacje prasowe poinformowały, że całkowita oglądalność wszystkich transmisji wyniosła milion osób!Całą bitwę wygrał jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców, czyli Izak, któremu udało się zająć 3 miejsce w pierwszym meczu oraz zwyciężyć w meczu numer 4, co pozwoliło mu na zdobycie tytułu najlepszego gracza. Oprócz tego na jego streamie było prawie 100 tysięcy osób!


Drugie miejsce zajął Łałi, któremu udało się wygrać mecz trzeci i zająć 5 miejsce w pierwszym meczu. Ostatnie miejsce na podium zajęli wspólnie Taku i Friz. Warto wspomnieć, że Frizowi udało się pobić własny rekord obecnych na transmisji widzów, który od teraz wynosi 54 tysiące.


Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom tego ciekawego wydarzenia. Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy jeszcze więcej takich spotkań!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.