Wielka awaria YouTube - serwis nie działał w wielu miejscach świata

Wielka awaria YouTube - serwis nie działał w wielu miejscach świata

YouTube to ogromny serwis, którym zajmują się tysiące osób. Mimo tego, raz na jakiś czas zdarza się, że przestaje on po prostu działać przez różnego typu awarie. Najczęściej występują one lokalnie - na terenie co najwyżej kilku krajów. Dziś było znacznie inaczej!


Pierwsze zgłoszenia o błędzie na YouTube zgłoszono już dziś po godzinie 14:30. Serwis w wielu miejscach świata nie działał ponad godzinę, a błędy zgłaszano aż do 17:00.

 Największa awaria miała miejsce na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam odebrano najwięcej zgłoszeń, a serwis nie działał najdłużej. Raporty przyszły z różnych części świata - błędy pojawiły się m.in. w Meksyku, Brazylii, Japonii, Indiach, Australii czy w wielu europejskich państwach - w tym Polsce, a szczególnie w jej południowej części. Oto mapa raportów otrzymanych dziś w związku wielką awarią YouTube."Bład 500" pojawiał się przy odwiedzaniu strony przez użytkowników. Wiele razy mogliśmy go zauważyć przy poprzednich awariach serwisu, które miały miejsce także w Polsce.Źródło: mashable.com

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.