"Pierwszy" Wiedźmin wraca do sklepów w kolekcjonerskim wydaniu!

Mimo że od premiery pierwszej części z serii gier wideo "Wiedźmin" minęło już dziesięć lat, to CD Projekt RED nie zapomniało o swoim debiutanckim projekcie i z okazji jubileuszu postanowiło wydać kolekcjonerskie wydanie tejże produkcji.


Największe polskie studio tworzące gry wideo daje o sobie znać dosłownie wszędzie. Tym razem jednak postawili na rozbudzenie sentymentu wśród wiernych fanów projektując kolekcjonerską edycję kultowej już gry "Wiedźmin". Wydanie to jest o tyle interesujące, że zamiast typowego plastikowego pudełka dostaniemy unikalny steelbook okraszony świetną grafiką.Oczywiście sama gra będzie przystosowana do współczesnych systemów i sprzętów, więc granie w ten dziesięcioletni tytuł nie będzie sprawiało żadnych problemów technicznych nawet na najnowszych maszynach. Sama edycja to jednak pozycja dla osób, które uwielbiają postać białowłosego Geralta albo po prostu są kolekcjonerami wszystkiego co z nim związane. Tak czy inaczej, myślimy że krok firmy CD Projekt RED przyczyni się również do tego, że gracze, którzy być może jeszcze nie mieli okazji zagrać w tę produkcję wreszcie po nią sięgną, bo mimo upływu lat - "pierwszy" Wiedźmin nadal jest dobrą produkcją. Premiera już 22 września.

 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.