Wiedźmin od Netflixa z nazwami odcinków i potwierdzeniem 2 sezonu

Wiedźmin od Netflixa z nazwami odcinków i potwierdzeniem 2 sezonu

Do sieci trafiły nazwy większości odcinków pierwszego sezonu serialu Wiedźmin od Netflixa. Co więcej, pojawiły się informacje niemalże potwierdzające powstanie w przyszłości drugiego sezonu produkcji.


Nie tak dawno byliśmy świadkami premiery głównego zwiastuna amerykańskiej produkcji o przygodach Białego Wilka. Jeśli również nie możecie doczekać się premiery serialu (20 grudnia), to mamy dla Was interesującą dawkę doniesień, za którą odpowiada serwis Redanian Intelligence.Redaktorzy portalu odkryli wpis na witrynie Writers Guild of America zawierający tytuły sześciu z ośmiu odcinków tytułowego serialu. Pierwotny post został szybko usunięty. Poniżej znajdziecie ujawnione nazwy poszczególnych części pierwszego sezonu:

  • Odcinek 2: Four Marks 

  • Odcinek 3: Betrayer Moon 

  • Odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials 

  • Odcinek 6: Rare Species 

  • Odcinek 7: Before A Fall 

  • Odcinek 8: Much More


Co ciekawe, na stronie Writers Guild of America scenarzyści serialu Wiedźmin wpisane mają po dwie daty - 2019-2020 oraz 2020-2021. Sugeruje to, że doczekamy się kontynuacji produkcji. Główna showrunnerka Wiedźmina stwierdziła także, że ma pomysły na... 7 sezonów przygód Geralta. Wow.

Jeszcze raz przypominamy, że premiera 1 sezonu produkcji bazującej na opowiadaniach i powieściach Andrzeja Sapkowskiego odbędzie się już 20 grudnia 2019 roku.

Źródło: Redanian Intelligence 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.