Internauci szykują niespodziankę dla piratów ściągających Wiedźmina od Netflixa

Internauci szykują niespodziankę dla piratów ściągających Wiedźmina od Netflixa

Serial "Wiedźmin" od Netflixa ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. W związku ze zbliżającą się premierą, polscy internauci szykują zorganizowaną akcję związaną z torrentami tej produkcji. O co dokładnie chodzi?


Wraz z premierą każdego serialu, o którym jest głośno, w sieci pojawiają się setki linków z torrentami do ich pełnych odcinków. Polscy internauci chcą zakpić sobie z osób, które wykorzystują ten nielegalny sposób i wraz z premierą "Wiedźmina" od Netflixa, wypuścić do sieci polską wersję serialu. Ta oznaczona będzie jako amerykańska, więc niczego nieświadomi użytkownicy znanych torrentów mogą się nieco zdziwić, tym bardziej, że reżyserowana przez Marka Brodzkiego produkcja z 2001 roku nie cieszy się dobrymi opiniami.O akcji zrobiło się głośno już jakiś czas temu w serwisie Wykop. Użytkownicy jednak stale o niej przypominają i zachęcają innych do udziału. Zobaczcie sami!Co sądzicie o tym żarcie?

Źródło: GRY-OnLine

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.