Twórcy serialu

Twórcy serialu "Wiedźmin" opowiedzieli o ciekawostkach ukrytych w zwiastunie

Ponad tydzień minął od premiery głównego zwiastuna serialu Wiedźmin od Netfliksa. Showrunnerka produkcji (Lauren Schmidt Hissrich) i producent wykonawczy (Tomek Bagiński) postanowili opowiedzieć nieco o ciekawostkach ukrytych w trailerze.


Na kanale Netflix Polska pojawił się wyjątkowy materiał pod tytułem "Wiedźmin | Co twórcy ukryli w zwiastunie?". Co kryje się pod tą nazwą? Film jest swego rodzaju wyjaśnieniem pewnych szczegółów zwiastuna, które mogą nie być dla odbiorców jasne bez znajomości kontekstu w postaci całych scen lub odcinków.Dlatego też Lauren Schmidt Hissrich oraz Tomek Bagiński postanowili odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań. Mowa tu o takich kwestiach jak: "Gdzie jest drugi miecz? Jak wybrano Płotkę? Jaka krew jest najlepsza? Czy Henry Cavill sam odgrywał sceny walk?".

Na szczęście osoby odpowiedzialne za serial nie zdradzają zbyt wiele. Sami twierdzą, że rozmawianie o produkcji jest bardzo trudne, ponieważ wszystko jest w zasadzie spoilerem.Przypominamy standardowo, że serial "Wiedźmin" oparty jest na kultowej sadze Andrzeja Sapkowskiego, a nie grach studia CD Projekt RED. Premiera produkcji odbędzie się już 20 grudnia bieżącego roku na platformie Netflix.

 

Czekacie na premierę "Wiedźmina"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.