Wideorelacja z Regat YouTuberów już jest!

Wideorelacja z Regat YouTuberów już jest!

Jakiś czas temu pisaliśmy o 4. edycji Regat YouTuberów, która zakończyła się wielkim sukcesem. Dla wszystkich tych, których nie było na miejscu powstała specjalna wideorelacja, której narratorem jest sam Cyber Marian.


Tym razem Regaty odbył się 26 maja w Węgorzewie i nowymi mistrzami Polski w regatach YouTuberów zostali: Agnieszka GrzelakSmavDominik Rupiński, Aleksandra Długołęcka, Patrycja Wolff i Zdzisław Smoczyński w roli sternika. Tutaj znajdziecie nasze podsumowanie majowego wydarzenia oraz pozostałe miejsca podium.

Cyber Marian był jedną z najjaśniejszych postaci na imprezie, co przełożyło się także na oficjalną relację wideo, której jest narratorem:W relacji zostały uwiecznione piękne chwile - i to nie tylko te na wodzie, ale także na lądzie, bo Regaty YouTuberów to oprócz sportowej, zdrowej rywalizacji to także świetna okazja do spotkania się i pomocy innym. Podczas wydarzenia zorganizowana była bowiem zbiórka charytatywna na fundację Pokonaj Raka.

Bardzo się cieszymy, że wydarzenia tego typu okazują się dużym sukcesem i organizatorzy ze spokojem patrzą w przyszłość i na organizację kolejnych regat w przyszłym roku, gdyż jest to inicjatywa słuszna i szczytna.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.