Wideo instagramerki

Wideo instagramerki "naprawiającej" sklep podbija internet

Fiona Moriarty-McLaughlin - amerykańska instagramerka i redaktorka - została uchwycona podczas "naprawiania" sklepu w Santa Monica. Kobieta udawała pomoc, by w dobrym świetle wyjść na publikowanych w sieci zdjęciach.


Nagranie, na którym Fiona Moriarty-McLaughlin przez chwilę trzyma wiertarkę stało się natychmiastowo światowym viralem. W przeciągu kilkunastu godzin obejrzano je około 20 milionów razy. Na redaktorkę m.in. Washington Examiner spadła tak ogromna fala krytyki, że zmuszona była ustawić wszystkie swoje konta jako prywatne.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć filmiku, możecie to zrobić poniżej:Jak możemy zauważyć, kobieta - zaraz po uwiecznieniu jej "pomocy" na zdjęciu - wsiada do samochodu i odjeżdża. Wygląda więc na to, że był to z jej strony jedynie krok, który miał docelowo ocieplić wizerunek. Stało się jednak zupełnie odwrotnie.

 

Co sądzicie o opisanym nagraniu? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.