WIDEO DNIA: Tomasz Knapik czyta rap Young Multiego

WIDEO DNIA: Tomasz Knapik czyta rap Young Multiego

Tomasz Knapik to jeden z najlepszych polskich lektorów głosowych. Znany jest wszystkim widzom polskiej telewizji, a także osobom oglądającym filmy z lektorem. Jego głos należy do najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych w Polsce. Pan Tomasz już wielokrotnie był zapraszany do udziału w filmach YouTuberów, jednak tym razem jego rola była wyjątkowa.


Tomasz Knapik został zaproszony do udziału w filmie Jacka Gadzinowskiego z kanału JACK GADOVSKY. Lektor przyjął propozycję, a film z jego udziałem już jest dostępny w serwisie YouTube. Pan Tomasz na filmie został poproszony o przeczytaniu tekstów kilku znanych utworów. Był to między innymi "Plecak" Multiego, "Gucci Gang" Lil Pumpa, czy "Deszcz na betonie" Taco Hemingwaya.

Tutaj możecie obejrzeć wspomniany film:


Odcinek przyjął się bardzo dobrze i już po kilku godzinach od wstawienia ma ponad 60 tysięcy wyświetleń i 7 tysięcy łapek w górę. W komentarzach pod filmem widać wiele pozytywnych opinii na temat udziału pana Tomasza w materiale. Wielu z komentujących użytkowników chwiali lektora za jego głos, a inni gratulują pięknego wykonania piosenek (według niektórych - lepszego niż oryginał).

Poniżej posłuchacie oryginalnej wersji "Plecaka" Multiego:


Jacek na końcu materiału zapytał, czy widzowie będą chcieli więcej odcinków z panem Tomaszem Knapikiem. Jak wynika z reakcji, większość osób chce. W komentarzach już pojawiają się propozycje następnych utworów do przeczytania. Bardzo prawdopodobne, że Jacek podchwyci sukces pierwszego odcinka i nagra drugi.

Tego typu akcje miały już miejsce na polskim YouTube. Jakiś czas temu bardzo popularny był film, w którym Karol Strasburger czyta tekst utworu Taco Hemingwaya. Z oryginalnego filmu powstało wiele przeróbek, w których pan Karol śpiewał, a nawet tańczył. W przypadku odcinka z panem Tomaszem Knapikiem widzowie również liczą, że pojawi się wiele ciekawych wersji.

Tutaj możecie obejrzeć film, w którym Karol Strasburger czyta tekst piosenki Taco Hemingwaya: