WIDEO DNIA: Dźwięki naszego dzieciństwa na jednym filmie!

WIDEO DNIA: Dźwięki naszego dzieciństwa na jednym filmie!

Każdy z nas ma taką rzecz lub sytuację, która wywołuje silne uczucie nostalgii i sentymentu. Dla niektórych będzie to serial, gra komputerowa, a dla innych konkretne miejsce w rodzinnym mieście. Często decydujemy się na krótki powrót do lat dzieciństwa, by choć na chwilę przypomnieć sobie "lepsze czasy". 


Takim sposobem na cofnięcie się w czasie może być oglądanie urywków kultowych bajek czy filmów, które większość z nas miała okazję kiedyś zobaczyć. Te najbardziej znane melodie z przeróżnych kreskówek (i nie tylko) postanowił połączyć w jeden materiał twórca kanału GIMBY NIE ZNAJO. Jeśli macie chwilę, to naszym zdaniem warto poświęcić te kilkanaście minut na powrót w przeszłość i nostalgiczną podróż.W komentarzach dajcie znać, które z "dźwięków naszego dzieciństwa" najbardziej pamiętacie!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.