WIDEO DNIA: Viralowy film z piłeczką pingpongową w tle!

WIDEO DNIA: Viralowy film z piłeczką pingpongową w tle!

Czy zastanawialiście się kiedyś do czego można wykorzystać zwykłą piłeczkę pingpongową poza standardową grą w tenisa stołowego? Swoją propozycję na zabawę z nią w nieco bardziej kreatywny sposób przedstawiają chłopaki z kanału Dude Perfect, którzy potrafią robić naprawdę nieprawdopodobne rzeczy. Ich najnowszy film z miejsca podbił sieć i w chwili obecnej znajduje się na pierwszym miejscu na liście "na czasie" na YouTube!


Kanał Dude Perfect, który zebrał na swoim koncie już ponad 32 miliony subskrypcji prezentuje materiały, które jak opisują sami twórcy są przeznaczone dla wszystkich fanów sportu i komedii. Biorą na warsztat dyscypliny i konkurencje z których, zdawać by się mogło, już nic nie może nas zaskoczyć. Z każdym materiałem twórcy idą jednak o krok dalej, przesuwając granice ludzkich możliwości. Tak jest i tym razem w filmie z wykorzystaniem piłeczki pingpongowej, w którym przedstawione szalone sztuczki są absolutnie na najwyższym poziomie. Sam film wyświetlony został już prawie 16 milionów razy, a liczba ta stale rośnie - video efektem virala zdobyła coraz większą popularność i poszerza swoje grono fanów.Warto zwrócić uwagę również na inne filmy, które znajdują się na kanale Dude Perfect. Jesteśmy pewni, że wiele z nich będziecie oglądać z nie mniejszym wrażeniem z jakim oglądaliśmy je i my. Sprawdźcie koniecznie!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.