WIDEO DNIA: Astrofaza i genialny materiał o Czarnych Dziurach

WIDEO DNIA: Astrofaza i genialny materiał o Czarnych Dziurach

Wszechświat w jakim znajduje się nasza planeta pełen jest tajemnic i fascynujących zjawisk, których jeszcze do końca nie jesteśmy w stanie pojąć. Jednym z nich są Czarne Dziury - czym są i na jakim etapie ich poznawania jesteśmy? Wideo, które kilka dni temu pojawiło się w sieci rozwieje wszelkie wątpliwości.
Piotrek z kanału Astrofaza swego czasu założył profil w serwisie Patronite, gdzie zbiera pieniądze na rozwój swojego kanału. Co jakiś czas uświadczyć możemy wyniki tego działania w postaci chociażby materiałów przedstawiających różne kwestie związane z ogólnie pojętym wszechświatem. Tym razem twórca zajął się tematem Czarnych Dziur i trzeba przyznać - wyszło mu to naprawdę genialnie, zarówno jeśli chodzi o montaż, jak i przedstawienie tematu. Nawet jeśli fizyka nie jest waszą mocną stroną to oglądając poniższy materiał ani na chwilę się nie zanudzicie.Takie projekty udowadniają, że Patronite to świetny sposób na rozwój swojej twórczości i wielka inwestycja w przyszłość danego twórcy. Po obejrzeniu filmu od Astrofazy doszliśmy do jednego wniosku - chcemy więcej!

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.